REPREZENTACE NA TURNAJI V SRBSKU A ČERNÉ HOŘE


Společná výprava žen a juniorek se zúčastnila ve dnech 9. – 17. ledna 2021 mezinárodního turnaje v srbském Somboru v tomto složení: reprezentace žen: Lenka Bernardová (57 kg), Lenka Volejníková (60 kg), Vendula Sedláčková (64 kg), Martina Schmoranzová (69 kg), Bára Suchánková (+81 kg). Trenéři: Radek Seman a Michal Soukup. Pod vedením reprezentačních trenérů Martina Klíče (DTJ Prostějov) a Stanislava Ivanova odcestovaly na turnaj juniorky: Claudia Tótová (54 kg), Kristýna Václavíková (64 kg), kadetka: Katrin Ivanovová (50 kg), a v kategorii školní mládeže Julie Poledníková (51kg) a Viktorie Jílková (54 kg).

V kategorii žen vybojovaly stříbrné medaile: Lenka Volejníková (60 kg), Vendula Sedláčková (64 kg). Bronzové medaile si přivážejí: Lenka Bernardová (57kg) a Barbora Suchánková (+81 kg).

Reprezentace žen

Reprezentační družstvo dívek vybojovalo celkem čtyři zlaté medaile a jednu stříbrnou.

V kategorii školní mládeže: Julie Poledníková (51kg), Viktorie Jílková (54 kg) a juniorka Claudia Tótová (57 kg). V kategorii kadetek pak Katrin Ivanovová (50 kg). Dvě naše reprezentantky byly vyhlášeny jako nejlepší boxerky ve svých věkových kategoriích: jmenovitě v kadetkách Katrin Ivanovová a ve školní mládeži Viktorie Jílková.

Tento obrázek nemá vyplněný atribut alt; název souboru je c5bb739c20dc403595e2cf81f34e2f0f.jpg.
Reprezentační družstvo dívek

Turnaj v Somboru lze označit za velmi úspěšný a gratulujeme všem medailistkám.

30. ročník mezinárodního turnaje Adriatic Pearl v Černé Hoře.

Druhý turnaj v letošním roce se konal ve dnech 16. – 22. února 2021 v přímořském městě Bar v Černé Hoře.

Bronzovou medaili přivezla Veronika Gajdová a zlatou medaili vybojovala Claudia Tótová.

Claudia Tótová (54 kg) nejdříve v semifinále s přehledem vybodovala reprezentantku Indie. Ve finále pak dokázala hladce porazit reprezentantku Bulharska Talu Khabasovou 5:0 na body a vybojovala zlatou medaili.

Veronika Gajdová (60 kg) měla v semifinále za soupeřku Kristínu Kiperovou z Moldavska a ve velmi vyrovnaném utkání po verdiktu rozhodčích prohrála na body a získala tak bronzovou medaili.

Medailistky Veronika Gajdová a Claudia Tótová s trenérem Martinem Klíčem

Společně s dívčí reprezentací odcestovali i junioři pod vedením trenérů Jiřího Kotiby a Kamila Černého v tomto složení: Kelvin Soquessa (do 64 kg), Kristián Hodovanec (do 69 kg), Adam Valenta (do 75 kg), Artem Hafiyak (do 81kg).

Česká výprava

Bohužel chlapcům se již tolik nedařilo, ale všichni předvedli bojovné výkony a zanechali na turnaji velmi dobrý dojem:

Kelvin Soquessa (do 64 kg) prohrál s ruským reprezentantem 3:0 na body. Kristián Hodovanec (do 69 kg) podlehl na body moldavskému reprezentantovi a Adam Valenta (do 75 kg) po bojovném výkonu reprezentantovi Ruska. Nejblíže postupu byl Artem Hafiyak (do 81 kg), který podlehl 3:2 na body reprezentantovi Ukrajiny.