MISTROVSTVÍ ČR JUNIORŮ A JUNIOREK 24. – 26. 9. 2021


Od pátku do neděle se konalo v Třeboni v krásném areálu SPORTKEMP SPORTCENTRUM ČASPV DOUBÍ Mistrovství ČR juniorů a juniorek pro rok 2021. Na mistrovství měli původně odcestovat dva naši zástupci, Filip Jílek a Vladimír Skalský. Filip Jílek bohužel měl problémy s udržením váhy a i když mohl startovat ve váze vyšší, tak se trenéři našeho klubu rozhodli, že ve vyšší váze startovat nebude a na mistrovství neodcestoval. Na tomto juniorském mistrovství měl náš klub tedy pouze jednoho zástupce. Vladimír Skalský ve váze do 67 kg získal bronzovou medaili.

Mistrovství ČR ve výsledcích

Výsledky 1. dne

V sobotu bylo na programu od 14:00 celkem osmnáct semifinálových utkání.

Výsledky – semifinále

V neděli od 10:00 pak diváci mohli vidět třináct finálových bojů. Vladimír Skalský podlehl v bojovném utkání ústeckému Pekařovi 5:0 na body. Skalský bojoval, snažil se, ale ústecký borec nakonec zvítězil zaslouženě u všech bodových rozhodčích.

Výsledky – finále

Mistrovství ČR v pavoucích

Juniorky: 54 kg / 57 kg / 63 kg / 70 kg

Junioři: 51 kg / 54 kg / 57 kg / 60 kg / 63,5 kg / 67 kg / 71 kg / 75 kg / 80 kg / 86 kg / +92 kg

Gratulujeme Vladimírovi k zisku bronzové medaile a rovněž všem medailistům MISTROVSTVÍ ČR 2021.

Medaile

Vladimír Skalský (ilustrační foto)