11. – 12. 6. 2021 SE USKUTEČNIL 1. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO TURNAJE ZLATÁ RUKAVICA MĚSTA MIKULOVA


Pod záštitou České boxerské asociace se ve dnech 11. – 12. 6. 2021 se uskutečnil 1. ročník mezinárodního turnaje ZLATÁ RUKAVICA MĚSTA MIKULOVA.

Do Mikulova se sjely kluby z České republiky, Švýcarska, Slovenska, Německa, Polska, Rakouska a Maďarska. Turnaj byl uspořádán pro věkové kategorie školní mládeže a kadetů a bylo se na co dívat. V sobotu bylo k vidění 20 utkání a v neděli pak diváci mohli shlédnout 19 zápasů.

Výsledky 1. dne

Výsledky 2. dne

Na turnaji se pod vedením trenéra mládeže DTJ Martina Klíče představili i zástupci našeho klubu Markus Šándor a Dorian Kropog, kteří se v mezinárodní konkurenci neztratili. Oba odboxovali dvě utkání. V jednom utkání dokázali zvítězit a ve druhém po bojovných výkonech prohráli těsně na body a vybojovali pro náš klub dvě stříbrné medaile. Vanessa Reiterová se představila pouze v tréninkovém sparingovém utkání. Gratulujeme našim borcům k zisku medailí a díky za paradní reprezentaci našeho klubu.

Organizátorům děkujeme za skvěle zorganizovanou akci a těšíme se na 2. ročník v roce 2022. Poděkování také patří všem sponzorům, bez kterých by se turnaj nemohl uskutečnit.

Reprezentační trenér Pavel Duda s Dorianem Kropogem
Dorian Kropog po vítězném utkání se slovenským borcem Bohunčákem
Markus Šándor, Vanessa Reiterová, Dorian Kropog