ÚSPĚŠNÁ REPREZENTACE JUNIORŮ A JUNIOREK VYBOJOVALA NA MEZINÁRODNÍM TURNAJI V LITVĚ TŘI ZLATÉ, JEDNU STŘÍBRNOU A JEDNU BRONZOVOU MEDAILI


Výprava juniorských reprezentantů se vrátila z 16. ročníku mezinárodního turnaje Danas Pozniakas v Litvě, kde kromě naší reprezentace startovaly i reprezentace Estonska, Lotyšska, Litvy, Španělska, Slovenska, Polska a Ukrajiny.

Juniorky odcestovaly na turnaj pod vedením trenéra dívčí reprezentace Martina Klíče (DTJ Prostějov). Junioři pod vedením trenérů Jiřího Kotiby a Kamila Černého.

Trenér Klíč odcestoval na turnaj s dvěma reprezentantkami Claudii Tótovou (do 54 kg) a Veronikou Gajdovou (do 60 kg) a obě děvčata vybojovaly zlaté medaile.

Trenéři Jiří Kotiba a Kamil Černý měli k dispozici Erika Suchého a Kelvina Soquessu (do 64 kg), Kristiana Hodovanetse (do 69 kg), Miloše Beránka a Adama Valentu (do 75 kg). Zlatou medaili vybojoval Erik Suchý, stříbro Kristian Hodovanets a bronz Adam Valenta.

Výsledky a bodování finále 16. ročníku mezinárodního turnaje Danas Pozniaks: http://www.czechboxing.cz/data/document/file/vysledky-finale-16.-rocniku-mezinarodniho-turnaje-danas-pozniakas-litva-.pdf

Děkujeme české výpravě za úspěšnou reprezentaci a gratulujeme všem medailistům.